שאלות ותשובות :

מהו הקו העיצובי שלך ? האם את מעצבת רק בתים כפריים? מודרניים ?

אני לא מאמינה בקו מנחה עיצובי אחד . אני מאמינה שתפקידי כמעצבת להתאים את הבית לסגנונו של הלקוח, למקד ולחדד את הסגנון כך שלא יהיו טעויות אדריכליות \ עיצוביות , לדאוג שכל הבית ידבר את אותה שפה , שתהיה זרימה ושהתוצאה הסופית תהייה מוקפדת  מעוצבת לעילה , עם חללים מוארים . בית העונה לצרכי לקוחותיי.

כך לדוגמא לקוח המעוניין בבית מודרני אעצב לו בית מודרני עם קווים ישרים ,נקיים ,ויטרינות גדולות  ריצוף בגווני בטון,שילובי נירוסטה , אריחי ריצוף גדולים , המטבח ופרטי הנגרות יהיו בהירים . במטבח רצוי שיהיה קיר ארונות גבוהים וכמובן אי מרכזי .שילובי עץ טבעי  וסקלת צבעים ברורה מאוד לכל הבית . בחדרי הרחצה חיפויים עד תקרה לרוב עם ספסל מרחף . אצור תחושה של ספא בבית .

בית כפרי –סקלת הצבעים מעט משתנה , פרטי הנגרות מקושטים יותר , אריחים צבעוניים בחדרי הרחצה עם ברזים תואמים לסגנון חשיבה מחודשת על החומר המתאים לריצוף הבית  האם פרקט עץ או  אריחים ?

בכל סגנון יהיה שימוש בתאורה , אקססוריז וטקסטיל להשלמת המראה הרצוי .

הקו המנחה הראשי הוא לעצב בתים שלקוחותיי יהיו מאושרים לגור בהם , שייתרגשו בכל פעם מחדש וירגישו הכי בבית  – להגשים חלומות עיצוביים.

מדוע חשוב פיקוח עליון ?

באמרינו פיקוח עליון הכוונה להגיע לאתר בכל  אחד משלביו השונים של הפרוייקט .

לפני כל שלב לסמן בשטח למרות שיש סט תוכניות ברור מאוד. (מניסיון הבנתי שכך מונעים אי הבנות ושאלות שאולי יצוצו תוך כדי )ואין זה משנה כלל האם זה קבלן שהלקוח הביא או אחד מצוותי העבודה שעובדת איתם .

במהלך העבודה לפקח על התקדמות ואיכות הביצוע  . ישנם שלבים כמו ריצוף לדוגמא שנדרשת נוכחות צמודה וישנם שלבים בעבודה שדי להגיע לפני , במהלך ובסיום שלב .

לעיתים תהיה לי ביקורת אך תמיד תאמר ב"אסרטיביות חיננית" כך שתתקבל בהבנה מלאה של בעלי המקצוע השונים. אני בפירוש יכולה להעיד על עצמי שאני מעולה בתקשורת בינאישית עם בעלי המקצוע השונים וחשיבותה של תקשורת חיובית קריטית להצלחת הפרויקט.

זהו  אינטרס של כל מי שקשור בפרויקט שהתוצאה תהייה לא פחות ממעולה ולכן אסור לוותר על פיקוח עליון בשטח של מי שתכנן ועיצב את הבית .

כיצד לבחור קבלן ?

הקבלן המבצע חייב להיות קבלן שקיבלתם עליו המלצות , קפדן העומד בלוחות זמנים,  מישהו עם צוות קבוע ולא עובדים מזדמנים , שהיה לכם נעים לשוחח עימו כל זה מעבר להצעת המחיר שחייבת להתאים לכיסכם ולעמוד במסגרת התקציב שהגדרתם לפרויקט .  הכי חשוב צריך לזכור – קבלן שמבצע את העבודה בביתכם חייב להיות איש עם תודעת שירות גבוהה , אחד שיבוא וייתן שירות במידת הצורך גם שיחלוף זמן רב אחרי שמסתיים הפרויקט  .

כמובן שאני עובדת עם מספר צוותים אך לי לא משנה מי יהיה הקבלן שהלקוח ייבחר לעבוד איתו.

כמה עולה שיפוץ ?

לשאלה זו אין לי תשובה כוללת, אין נוסחא אחידה .

קבלן רציני ייתן הצעת מחיר רק לאחר שיקבל סט תוכניות מסודר וכתב כמויות המתאר באופן מילולי את הפרויקט ומתן כמויות . לעיתים אחרי הצעות המחיר מחליט הלקוח לא לכלול סעיפים מסויימים בשיפוץ אך התמונה הכוללת כבר ברורה לו .

לא מצאתם את התשובה שחיפשתם ?

מוזמנים ליצור קשר בעזרת הטופס ולשאול כל שאלה שעליה תרצו תשובה

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
התהליך

לקוחותיי יודעים בבטחה שיש מי שיוביל אותם במקצועיות עם גישה חיובית , יצירתית וברגישות בתוך תהליך שלעיתים אינו פשוט אך תמיד כדאי .
אני מאמינה שכל לקוחותיי הם שגריריי הטובים ביותר ועל כן דואגת
שיהיו מאושרים עם התוצאה.

פגישת היכרות הדדית

בפגישה זו אני לומדת ברגישות וברוב קשב את דרישות הלקוח , נתוניו הראשוניים של הפרויקט . שלב זה הינו תיאום ציפיות הלקוח מהתכנון העיצוב , לוחות זמנים ותקציב.

שלב הגשת הסקיצות

שלב זה נעשה מתוך התלהבות , מקצועיות רבה וכל זאת לאחר שהלקוח פרס בפניי את כל דרישותיו וחלומותיו.

בשלב זה באה ליידי ביטוי הראיה הלא שגרתית שלי את החלל , היצירתיות , הדינמיות , ניסיון של למעלה משני עשורים . כל אילה מאפשרים פתרון חללים נכון מבחינה אדריכלית . שלב זה נמשך עד שהלקוח מרגיש שהתוכנית עונה על כל דרישותיו תוך שמירה על הקו אדריכלי מוקפד המאפיינים כל אחת מעבודותיי.

תוכניות עבודה

כוללות תוכניות ממוחשבות וכתב כמויות לקבלן המבצע .

תוכניות העבודה כוללות התייחסות לכל העבודות שיש לבצע :
תוכנית שינויי קירות , תוכנית חשמל , אינסטלציה, מערכות מיזוג ,מערכות שמע , תוכניות נגרות , תכנון ועיצוב גבס ,תכנון תאורה , הכנת פריסות ריצופים ליישום בשטח.

עזרה וליווי בבחירת כל החומרים

שלב זה כולל התייחסות לסטיילינג ומערך ריהוט.
פיקוח עליון : שלב זה כולל הנחיית בעלי מקצוע לביצוע מלא ואיכותי של התכנון .שלב זה מתאפיין בתקשורת נעימה ,שיתוף פעולה . הקפדה על עמידה בלוחות זמנים , ושמירה על תקציב הלקוח.